Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. 2. 2010

PASIVNÍ ZVÍŘATA

Stvoření Druhy Výskyt Ingredience Poznámky
Vysoká Srna, Jelen Pobíhá divočinou. zvěřina Jestli vás uvidí, uteče, takže bojujte na dálku. Může šířit Dampworm.
Pes   Dva v kapli v Chorrolu, dva v Ganredhelově domě v Cheydinhalu a několik dalších roztroušených v celé hře.   Jejich jména jsou Luna & Daisy [Ganredhelův dům] a Bailey & Kezune [vlastní je Rena Bruiant]. Může šířit Witbane.
Ovce   Krotké, obvykle chované v ohradách skopové Neškodné stvoření, které se volně prochází. Může šířit Droops.
Kůň Hnědák, Vraník, Ryzák, Strakáč, Bělouš, Imperial Legion, Shadowmere V různých stájích a několik dalších výskytů   Dá se koupit nebo ukrást. Za jízdy nelze bojovat.

PŘÍRODNÍ PREDÁTOŘI

Stvoření Druhy Výskyt Ingredience Poznámky
Krysa žijící ve stokách Kdekoliv krysí maso První stvoření, na které narazíte. Velmi slabé, ale může šířit spoustu chorob.
Vlk normální, Timber Venku a v některých jeskyních vlčí kožešina Může šířit Helljoint. Obvykle se vyskytuje ve hnízdech upírů, jelikož je upíři někdy chovají.
Medvěd Hnědý, Černý, West Weald Venku a v některých jeskyních medvědí kožešina Velmi houževnaté zvíře. Může šířit Yellow Tick
Divočák   Venku maso divočáka Odolný vůči mrazu. Může šířit Chanthrax Blight.
Krab normální, obří Poblíž vody krabí maso Také velmi slabý. Může šířit Swamp Fever.
Ryba normální, Young Rumare, Rumare, obří Hluboké vody, jezera, řeky šupiny Otravné zvíře. Může šířit Greenspore.
Horský lev normální, Hladovějící Venku a v některých jeskyních lví kožešina Velmi rychlý. Může šířit Wither.

NEMRTVÍ A NEHMOTNÍ

Stvoření Druhy Výskyt Ingredience Poznámky
Kostlivec normální, Lučištník, Strážce, Bojovník, Hrdina, Šampión Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech Kostní moučka, různé zbraně a štíty Hrdina a Šampión v bitvě přivolávají na pomoc slabší kostlivce.
Zombie Bezhlavá, Pomatená, Hrozivá, Strážce, Motierre Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech Kostní moučka, cáry masa Dá se těžko zabít. Slabá vůči ohni. Může šířit mnoho chorob.
Duch normální, Starodávný, Svatodušní Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech Ektoplazma Musí být zasažen z očarované zbraně (zbraň nemusí být nabita). Škodí mu také stříbrné a Daedrické zbraně [včetně šípů].
Přízrak normální, bledý, světélkující Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech Ektoplazma Používá oslabující magii a zlé útoky. Může mít dobré zbraně.
Lich Nether Ayleid ruins, hrobkách, jeskyních a pevnostech Kostní moučka, Kouzelné hole Nether Lich je nejslabší varianta Licha. Lichové mají extrémně účinná ofenzívní kouzla (přes 200 zranění bez odolnosti), tím pádem se velmi doporučuje mít dobrou odolnost a absorbci kouzel, pokud se s nimi chcete bít. Vyvolávají také velmi kvalitní Kostlivce a Přízraky. Jedno z nejmocnějších stvoření v celé hře.
Will-o-the-Wisp   Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech Glow Dust Používá vysávání magicky a zdraví, také poškozují inteligenci a sílu kouzel. Nejde zabít normální zbraní. Když neútočí, snaží se zneviditelnit. Jejich zabití velmi usnadní předmět nebo kouzlo s detekcí života.
Akaviri Defender   dungeon Pale Pass Ruins Starodávné Akaviri zbraně a brnění Nemrtví strážce bývalého velitelství invazní síly Akaviri z první éry Tamrielské historie.

HUMANOIDI

Stvoření Druhy Výskyt Ingredience Poznámky
Agent Mythic Dawn Muži & ženy Občas se vyskytují během hlavního questu Mythic Dawn róby, Mythic Dawn kápě, vylepšené zbraně a předměty Nepřátelské vylepšené NPC; nosí speciální vykouzlené Daedrické brnění, které zmizí, jakmile je zabit.
Ministrant Mythic Dawn Muži & ženy jeskyně Lake Arrius Mythic Dawn róby, vylepšené zbraně a předměty Nepřátelské vylepšené NPC; nosí speciální vykouzlené Daedrické brnění, které zmizí, jakmile je zabit.
Strážce Mythic Dawn Muži & ženy jeskyně Lake Arrius Mythic Dawn róby, Mythic Dawn kápě, vylepšené zbraně a předměty Nepřátelské vylepšené NPC; nosí speciální vykouzlené Daedrické brnění, které zmizí, jakmile je zabit.
Vůdce Mythic Dawn Muži & ženy jeskyně Lake Arrius Mythic Dawn róby, Mythic Dawn kápě, vylepšené zbraně a předměty Nepřátelské vylepšené NPC; nosí speciální vykouzlené Daedrické brnění, které zmizí, jakmile je zabit.
Strážce skladu Mythic Dawn Muži & ženy jeskyně Lake Arrius Mythic Dawn róby, Mythic Dawn kápě, vylepšené zbraně a předměty Nepřátelské vylepšené NPC; nosí speciální vykouzlené Daedrické brnění, které zmizí, jakmile je zabit.
Ascended Immortal Muži & ženy V "Mankar Camoran's Paradise" Různé Oddaní stoupenci Mankara Camorana, uctívají Mehrunese Dagona. Sestoupili za úroveň normálních okultistů Mythic Dawn a byli pozváni, aby žili v Ráji samotného Mankara Camorana. Za to, že zemřou ve službách Mankara Camorana, je jim dovoleno vstoupit do "Gaiar Alata", tedy"Mankar Camoran's Paradise". "Gaiar Alata" je tvořen těmito čtyřmi částmi: The Savage Garden, The Flooded Grotto, The Forbidden Grotto a palác Mankara Camorana - Carac Agaialor.
Bandiita normální, lučištník, Loupežník, Tajný čaroděj, Ringleader, Black Bow Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech Různé Nepřátelské vylepšené NPC; všichni kromě Hedge Wizards nosí lehké brnění. v boji na blízko nejčastěji používají sekery a kladiva. Na vyšších úrovních nosí Elven/Glass brnění.
Marauder normální, Lučištník, Battlemage, Warlord Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech náhodné Nepřátelské vylepšené NPC. Všichni nosí těžké brnění.V boji na blízko obvykle používají meče, někdy i štít. Na vysokých úrovních (20+) mívají výborné daedrické a ebony předměty.
Conjurer normální, Adept Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech to, co mívají mágové Rádi sesílají Daedry. V boji jsou velmi otravní, jelikož neustále pobíhají. V boji s nimi se doporučuje použít paralyzující kouzla/svitky/jedy.
Necromancer normální, Adept Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech Velmi drahé róby Sesílají nemrtvé, používají útočná kouzla, rádi sami sebe ozdravují. Jako jejich kolegové Conjurers rádi pobíhají kolem. Nejlepší způsob, jak se s nimi vypořádat, je použít paralyzující kouzla před tím, než zaútočí.
Obyvatelstvo Hackdirtu   Město Hackdirt Klíč k padacím dveřím v Hackdirtu Banda posedlých šílenců ospalého města Hackdirt, kteří uctívají stvoření se jménem"The Deep Ones".

MÝTICKÁ STVOŘENÍ

Stvoření Druhy Výskyt Ingredience Poznámky
Goblin normální, Ambusher, Archer, Beserker, Bitterfish, Chief, Shaman, Skirmisher, War Chief, Witch Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech různé zbraně, šípy, lektvary a svitky. Někdy i paklíče Goblini jsou velmi rychlí v boji a dokážou daleko skákat. Goblini na nízkých úrovních jsou snadní, ale na vyšších mají daleko víc HP a jsou mnohem odolnější.
Goblinní klany Dust Eater, White Skin, Three Feather, Skull Breaker, Sharp Tooth, Rock Biter, Bloody Hand Dust Eater Tribe/Barren Mine, White Skin Tribe/Goblin Jim's Cave, Three Feather Tribe/Plundered Mine, Skull Breaker Tribe/Wenderbek Cave, Sharp Tooth Tribe/Derelict Mine, Rock Biter Tribe/Timberscar Hollow, Bloody Hand Tribe/Cracked Wood Cave Různé předměty, obvykle paklíče a zbraně. Z šamana každého klanu vypadne Goblinní totem [v ceně okolo 7,000 zlata]. Goblinní klany jsou navzájem ve válce. Pokud se vám povede sebrat Goblinní totem od šamana jednoho klanu, můžete jej položit kam chcete a členové klanu, kterým totem patří, si pro něj půjdou a taky půjdou po komkoliv, který bude totemu nablízko.
Imp   Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních a pevnostech Impí žluč (?) Létající stvoření, které připomíná veliké Dragonflies. Sesílá náhodná útočná kouzla.
Troll normální, Painted, Savage, Swamp, Kalperklan, Azhklan Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech Trollí tuk Jsou slabí vůči ohni, čehož se dá vuyžít tak, že se postavíme na druhou stranu ohně a bojujeme s nimi na dálku kouzly nebo šípy [přes oheň nemůžou projít].
Obr normální, Pale Pass, Savage, Redguard Valley, Ogre Groundling, Ogre Chieftain Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech Ogre's Teeth Mají hromadu HP. Útočí tvrdě a překvapivě rychle. Nepodceňovat.
Upír Jakékoliv standartní TES třídy + Patriarch, Matriarch Ruiny Ayleid, hrobky, jeskyně a pevnosti Upíří prach, různé zbraně, brnění a předměty [vylepšené] Vylepšené NPC, náhodné třídy, Může šířit Porphyric Hemophilia [Nemoc, která ve vás vyvolá Vampírismus].
Upír Blood Crust Jakékoliv standartní TES třídy + Patriarch, Matriarch Jeskyně Blood Crust Upíří prach, různé zbraně, brnění a předměty [vylepšené] Vylepšené NPC, náhodné třídy, Může šířit Porphyric Hemophilia [Nemoc, která ve vás vyvolá Vampírismus]. Hrabě Skingradský [sám upír] vás pošle na quest, ve kterém máte vyčistit jeskyni Blood Crust Cavern od konkurenčních upírů.
Minotaur normální, Lord, Glade Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních a pevnostech Minotauří roh Vypadá jako býk a chová se jako býk. Pokud ho potkáte, je buďto neozbrojený nebo má těžkou sekeru nebo kladivo. Útočí docela pomalu a předvídavě.
Spriggan   Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních a pevnostech Taproot Vypadá jako rostlina a člověk zároveň, používá kouzla, vyvolávání, obvykle vyvolává medvěda na pomoc. Vysává štěstí [čím méně štěstí máte, tím víc vás stojí kouzla many]. Jsou slabí vůči ohni, takže je dobré je co nejrychleji podpálit (jelikož se dokážou uzdravovat).
Dreugh Zemní, Vodní Venku a v ruinách Ayleid, hrobkách, jeskyních, pevnostech a a Aréně vosk Dreugh Vypadá jako krab/člověk, má obranný krunýř, zdá se, že má víc jak 2 ruce [lze jej najít v Aréně během soubojů Grandchampiona].

DAEDRA

Stvoření Druhy Výskyt Ingredience Poznámky
Scamp Stunted, normální Vyvoláním nebo v říši Oblivionu. Občas se potulují kolem brán Oblivionu a ve vyšších úrovních i v některých jeskyních & ruinách. kožešina Scampa Sesílají Fireball a útočí drápy. Občas je vyvolávají kouzelníci Dremora. Slabí vůči šoku.
Clannfear Runt, normální Vyvoláním nebo v říši Oblivionu drápy Clannfeara [pouze u dospělých] Jsou rychlí a smrtelní, útočí rychle a opakovaně, jejich skoky vás dokážou omráčit. Slabí vůči šoku. Jak Runt a dospělý Clannfears odráží zranění, takže ti, co útočí konvečními zbraněmi, by se měli mít na pozoru.
Daedroth   K nalezení na různých místech v Cyrodiilu [v závislosti na vašem levelu] a v říši Oblivionu. Začnou se objevovat poté, co dosáhnete úrovně 20. zuby Daedrotha Daedrothi jsou velcí, rychlí a silní. Vzhledem připomínají velikého vzpřímeného krokodýla. Mají odolnost vůči zranění a dokážou seslat Fireball. Slabí vůči šoku.
Flame Atronach   K nalezení na různých místech v Cyrodiilu [v závislosti na vašem levelu] a v říši Oblivionu ohnivé soli Tělo hořící ženy s černými ocelovými pláty. Sesílají Firebally a jsou docela rychlí v osobních soubojích. Imunní vůči ohni. Slabí vůči mrazu.
Frost Atronach   K nalezení na různých místech v Cyrodiilu [v závislosti na vašem levelu] a v říši Oblivionu mrazivé soli Dají se najít později ve hře, když váš charakter dosáhne 14. úrovně. Jsou imunní vůči mrazu a odolní vůči běžnému zranění, ale znatelně slabí vůči zranění ohněm. Dokážou se sami léčit.
Storm Atronach   K nalezení na různých místech v Cyrodiilu [v závislosti na vašem levelu] a v říši Oblivionu prázdné soli Nejsilnější z rodiny Atronachů. Velké kusy kamení, které drží pohromadě za pomoci blesků. Kouzlí Shock a má silný útok na blízku. Je imunní vůči šoku.
Spider Daedra   Ayleid Ruins, hrobkách, jeskyních, pevnostech a v říši Oblivionu Daedra hedvábí , Daedra venin Napůl žena, napůl pavouk. Kouzlí vysávání, šok a vyvolává malé pavoučí potomky. Je slabá vůči šoku & mrazu. Imunní vůči paralýze. Dokáží taky velmi rychle uskakovat do stran, takže lučištníci by se měli mít na pozoru.
Spider Daedra's Spiderling   Tam, kde jsou Spider Daedra.   Tato vyvolaná stvoření dokážou paralyzovat a obvykle útočí zezadu. Obvykle vás srazí, pokud se jim dostatečně nevěnujete a bojujete pouze se Spider Daedra.
Dremora Scout   V říši Oblivionu Srdce Daedry, svitky, lektvary Dremora brnění a zbraně Lehčí voják Dremora. Předvoj.
Dremora Archer   V říši Oblivionu Srdce Daedry, Různé luky a šípy, Dremora brnění Lehčí voják Dremora. Lučištník.
Dremora Captain   V říši Oblivionu Srdce Daedry, svitky, lektvary, Dremora brnění a zbraně Kapitán vojáků Dremora.
Dremora Lord   V říši Oblivionu Srdce Daedry, svitky, lektvary, Dremora brnění a zbraně Vůdce kapitánů Dremora v oblasti. V Daedrické armádě to jsou důstojníci střední třídy.
Dremora Hatred Keeper   V říši Oblivionu klíč k Sigilum Sanguis, srdce Daedry, svitky, lektvary, Dremora brnění a zbraně V některých věžích v Oblivionu jsou tito důstojníci vyšší třídy trénování, aby bránili vstupy do Sigilum Sanguis. Útočte s rozmyslem a opatrně, plánujte své útoky a obranu.
Dremora Churl   V říši Oblivionu Srdce Daedry, svitky, lektvary, Dremora brnění a zbraně Všechny Dremory můžeme považovat za třídu Spellsword, ale ti v róbách dokážou zároveň vyvolávat. Slabí vůči šoku.
Dremora Caitiff   V říši Oblivionu Srdce Daedry, svitky, lektvary, Dremora brnění a zbraně Všechny Dremory můžeme považovat za třídu Spellsword, ale ti v róbách dokážou zároveň vyvolávat. Slabí vůči šoku.
Dremora Kynval   V říši Oblivionu Srdce Daedry, svitky, lektvary, Dremora brnění a zbraně Všechny Dremory můžeme považovat za třídu Spellsword, ale ti v róbách dokážou zároveň vyvolávat. Slabí vůči šoku.
Dremora Kynreeve   V říši Oblivionu Srdce Daedry, svitky, lektvary, Dremora brnění a zbraně Všechny Dremory můžeme považovat za třídu Spellsword, ale ti v róbách dokážou zároveň vyvolávat. Slabí vůči šoku.
Dremora Kynmarcher   V říši Oblivionu Srdce Daedry, svitky, lektvary, Dremora brnění a zbraně Všechny Dremory můžeme považovat za třídu Spellsword, ale ti v róbách dokážou zároveň vyvolávat. Slabí vůči šoku.
Dremora Markynaz   V říši Oblivionu Srdce Daedry, svitky, lektvary, Dremora brnění a zbraně Všechny Dremory můžeme považovat za třídu Spellsword, ale ti v róbách dokážou zároveň vyvolávat. Slabí vůči šoku.
Dremora valkynaz   V říši Oblivionu Srdce Daedry, Daedrické brnění [kyrys, kalhoty a boty], svitky a lektvary . Všechny Dremory můžeme považovat za třídu Spellsword, ale ti v róbách dokážou zároveň vyvolávat. Slabí vůči šoku.
Dremora Feydnaz   V říši Oblivionu Srdce Daedry, Daedrické brnění [kyrys, kalhoty a boty], svitky, lektvary a Daedrické zbraně Jako nejsilnější ze všech vojáků Dremora jsou Dremora Feydnaz elitními bojovníky v řadách Dremory. Stráží Great Tower během questu Great Gate a jsou velmi odolní.
Xivilai   K nalezení na různých místech v Cyrodiilu [v závislosti na vašem levelu] a v říši Oblivionu Srdce Daedry, dvouruční zbraně Velicí, na magii zaměření Daedra, jsou ale dobří s dvojručními zbraněmi [často Daedrické kvality]. Jsou schopni absorbovat kouzla náhradou za omezené množství magicky. Slabí vůči šoku. Dokážou vyvolat dospělého Clannfeara na pomoc.

BOSSOVÉ A UNIKÁTNÍ STVOŘENÍ

Stvoření Druhy Výskyt Ingredience Poznámky
Mehrunes Dagon   ve finále   Princ destrukce a hlavní překážka v poslední fázi cesty za splněním hlavního questu. Je zároveň autorem "The Mysterium Xarxes".
Akaviri Commaer Mishaxhi   Dungeon Pale Pass Ruins The Draconian Madstone Nachází se v částt Serpent level dungeonu Pale Pass Ruins. Pokud nemáte u sebe "Orders of the Akaviri", bude s vámi bojovat.
Black Rock Pirate   jeskyně Black Rock Caverns Různé vylepšené předměty Nemrtví piráti.
Black Rock Captain   jeskyně Black Rock Caverns Různé vylepšené předměty Nemrtvý vůdce pirátů z Black Rock.
King Of Miscarca   Ayleidská ruina Miscarca Klíč k Miscarca Král Miscarca. Objeví se se svou strážnou zombie, když vezmete Great Ayleid Stone na konci dungeonu Miscarca.
Warden Kastav   Dungeon Sancre Tor Klíč Wardena Kastava k vězení v dungeonu Sancre Tor Boss v dungeonu Sancre Tor.
Rielus   Dungeon Sancre Tor Očarovaný amulet Nemrtvý pradávný válečník Blade, který byl poslán chránit hrobku Tibera Septima.
Valdemar   Dungeon Sancre Tor "Valdemar's Shield" Nemrtvý pradávný válečník Blade, který byl poslán chránit hrobku Tibera Septima.
Alain   Dungeon Sancre Tor "Northwind" Nemrtvý pradávný válečník Blade, který byl poslán chránit hrobku Tibera Septima.
Casnar   Dungeon Sancre Tor "Mishaxhi's Cleaver" Nemrtvý pradávný válečník Blade, který byl poslán chránit hrobku Tibera Septima.
Sigil Keeper   Uvnitř brány Oblivionu během questu "Great Gate" klíč k Sigilum Sanguis Je strážcem Sigilum Sanguis.
Kathutet   The Savage Garden - "Mankor Camoran's Paradise" Bas Of The Chosen Je pět úrovní nad vámi - takže útočte na vlastní nebezpečí. Existuje ale i jiný způsob, jak si vyžádat jeho pomoc.
Orthe   The Forbidden Grotto - "Mankar Camoran's paradise" Dremora zbraně a brnění Kathutetův bratr. Strážce Forbidden Grotto Prison v "Mankor Camoran's Paradise"
Anaxes   Lair of Anaxes - "Mankor Camoran's Paradise" Two-Head Swords Xivilai se jménem v hlavním questu. Pokud mu pomůžete, dovolí, aby vám Kathutet pomohl, místo toho, aby se s vámi pral.
Mankar Camoran   Carac Agaialor - jeho palác v "Mankar Camoran's Paradise" The Amulet of Kings, Mankar Camoran's Robe, Mankar Camoran's Staff Vůdce kultu Mythic Dawn a autor "Commentaries on the Mysterium Xarxes".
Raven Camoran   Imperial City - Sunken Sewers, Carac Agaialor prsten Mundane [má cenu hodně zlata], klíč ke Sunken Sewers, róba Mythic Dawn, kápě Mythic Dawn, zlato Syn Mankara Camorana. Jeho otec bude využívat jeho sil, aby jej přivedl zpět pokaždé, když jej zabijete. Možná si ho budete pamatovat z questu "Path Of Dawn" - je oním Sponzorem, kterého jste měli potkat v Sunken Sewers pod Imperial City's.
Ruma Camoran   jeskyně Lake Arrius, Carac Agaialor Staff Of Frost, róba Mythic Dawn, kápě Mythic Dawn, zlato Dcera Mankara Camorana. Její otec bude využívat jejích sil, aby ji přivedl zpět pokaždé, když ji zabijete. Možná si ho budete pamatovat z questu "Dagon Shrine". Byla to ona, která vám poručila obětovat Argoniana Mehrunes Dagonovi.
Harrow   jeskyně Lake Arrius Cokoliv mu dáte Správce svatyně Mehrunese Dagona a váš sponzor v kultu Mythic Dawn [hlavní quest]. Má všechen váš inventář, [pokud jste šli potají a dali všechen váš majetek kultu Mythic Dawn] pokud budete chtít si z něj něco ukrást zpět.
Daedric Siege Crawler   Během útoku na Brumu v questu "Great Gate" Siege Crawler Sigil Stone Obrovský chodící Daedrický tank, který je schopný srovnat se zemí celá města. Má dva cíle - zničit Brumu a zabránit vám v dosažení Sigilum Sanguis a Great Gate Sigil Stone.  
Siege Crawler Sentry   Během útoku na Brumu v questu "Great Gate" Různé Daederic zbraně a brnění Vojáci Dremory přiřazení na chránění Siege Crawlera.
Goblin Jim   jeskyně Goblina Jima Různé vylepšené zbraně a brnění Dozvíte se o něm, že je jeden z nejlepších lovců goblinů v celém Tamrielu. Na konci jeskyně Goblina Jima jej potkáte. Je zjevně mimo a napadne vás, sotva vás spatří.
Black Brugo   Ayleidská ruina Telepe Různé vylepšené luky, šípy, zlato Vůdce banditů Black Bow.
Umbra   Dungeon Vindasel meč Umbra, Umbra's Ebony brnění V tomhle meči je uvězněna duše legendárního válečníka. Meč také nese jeho jméno. V téhle hře tento meč ukořistila Umbra, ženská válečnice.
Duch Lady Llathasy   Krypta Lady Llathasa v kapli Underscrofta Velké kaple Arkaye v Cheydinhalu Ektoplazma Tenhle přízrak se objeví pouze, pokud otevřete kryptu Lady Llathasa. Za zvuku nadpozemského vřískotu se duch objeví za vámi.
Ayleid Guardian   The Old Way - kanály Imperial City nelze nic vzít Dvě očarované sochy, které ožijí během posledního questu v cechu zlodějů.
Worm Thrall   Ruins of Nenyong Twyll, jižně od Imperial City cáry masa Necromancerova zombie.
Worm Anchorite   Dark Fissure Cave jižně od Cheydinhalu Poznámky vysvětlující rituál "Shade of the Revenant" Necromancerův služebník - přesněji služebník "King Of Worms".
Mannimarco   Echo Cave Staff of Worms King of Worms
Spectral Mudcrab   Paradise krabí maso Přízračný krab, chránící Ayleidskou skříňku na ostrově v Paradise
obří Slaughterfish   pod vodou   Obrovská ryba Slaughterfish, hluboko pod hladinou v misi, kde máte pro Gray Foxe získat speciální šíp.
Uderfrykte Matron   Dive Rock luk Frostwyrm, zbytky Svenjy Matka všech Uderfryktesů. Část nezdokumentovaného questu The Horror of Dive Rock.
Unicorn   poblíž cesty do Bravilu roh [questový předmět daedrické svatyně] Je možné na něm jet, nepřibližujte se však k němu s vytaženou zbraní, nebo na vás zaútočí.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář